820.00 ден

На залиха

Мат глина за природен изглед на сите должини на коса.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Мат глина за природен изглед на сите должини на коса. Ја остава мека и компактна вашата коса. Се нанесува на просушена или сува коса и се мести за да се добие саканата форма.