HASTY TOO VOLUME SPRAY 200 ML

990 ден

Спреј за волумен на тенка коса. Го јакне коренот со тоа што формира отпорен, заштитен и еластичен слој околу влакното, и ја прави косата мека и полна со сјај.
Се нанесува на влажна коса со директно прскање на коренот. Не се плакне.

Категорија: , таг

Опис

Спреј за волумен на тенка коса.