HYDRATE SHAMPOO 300 ML

880 ден

Шампон за нега и хидратација на сува коса.Формулата со Pixel Technology со масло од јојоба го чисти и го подобрува нивото на влага за да ја подобри виталноста на нормалната и сува коса.

Категорија: ,

Опис

Шампон за нега и хидратација на сува коса.