HYDRATE SPRAY CONDITIONER 300 ML

890 ден

Кондиционер во спреј за нега и хидратација на сува коса.Формулата со Pixel Technology со масло од јојоба  го подобрува нивото на влага за да ја подобри виталноста на нормалната и сува коса,оставајќи ја  мека и негувана.

Начин на употреба: се нанесува на влажна коса и не се плакне.

Категорија: ,

Опис

Кондиционер во спреј за нега и хидратација на сува коса.