ICE CREAM COLOR MASK 500ml

590 ден

Маска за обоена и бланширана коса.

Категорија: , таг

Опис

Маска за обоена и бланширана коса.
Збогатена со млечни протеини и витамин Е, ја негуваат, навлажнуваат и хранат оштетената и сува коса.
Идеална маска која помага во одржувањето на интензитетот на козметичките бои и го враќа сјајот на истите. Со пријатна овошна арома.
Се нанесува по целата должина на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.