ICE CREAM COLOR PERFECT CONDITIONER 300ml

590 ден

Кондиционер за коса кој ефективно ја расчешлува, потхранува и ги затвара кутикулите на обоеното влакно со што го продолжува времетаењето на бојата на косата.

Категорија: , таг

Опис

Ефективно расчешлува, потхранува и ги затвара кутикулите на обоеното влакно, исто така ја прави свиленкаста, лесна за стилизирање и сјајна без да ја натежне.
Новата кристализирачка хроматска програма, збогатена со злато, дијамант и рубин ја штити, ја засилува и зацврстува козметичката боја, продолжувајќи го времетраењето на бојата.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.