ICE CREAM COLOR PERFECT SERUM 100ml

1,250 ден

Совршен серум за обоена коса, збогатен со злато, дијамант и рубин.

Категорија: , таг

Опис

Совршен серум за обоена коса, збогатен со злато, дијамант и рубин.
Ја обвиткува косата со заштитен филм анти-избледување, кој ја штити бојата од губење на интензитетот и го продолжува времетраењето на бојата на косата.
Неговата специјална акција ја осветлува и дисциплинира обоената коса, што ја прави веднаш посјајна, мека и свиленкаста без да ја мрси и без да ја натежне.
Се нанесуваат неколку капки на сува или влажна коса и се стилизира. Не се плакне.