ICE CREAM COLOR PERFECT SHAMPOO 1000ml

1,090 ден

Шампон за заштита на обоена коса.

Категорија: , таг

Опис

Совршен шампон за обоена коса.
Неговата посебна, ултра нежна формула без сулфати и парабени, ефикасно ја чисти и храни, давајќи и итна хидратација, мекост и сјај без да ја натежне косата.
Новата кристализирачка хроматска програма, збогатена со злато, дијамант и рубин ја штити, ја засилува и зацврстува козметичката боја, продолжувајќи го времетраењето на бојата.