590.00 ден

На залиха

Шампон за заштита на обоена коса.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Совршен шампон за обоена коса.
Неговата посебна, ултра нежна формула без сулфати и парабени, ефикасно ја чисти и храни, давајќи и итна хидратација, мекост и сјај без да ја натежне косата.
Новата кристализирачка хроматска програма, збогатена со злато, дијамант и рубин ја штити, ја засилува и зацврстува козметичката боја, продолжувајќи го времетраењето на бојата.