590.00 ден

На залиха

Шампон за кадрава, таласеста и ондулирана коса.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Неговата специфична формула која изобилува со млеко од гарденија и пантенол ја враќа еластичноста и влажноста на влакното и делува на создавање на правилни локни.
Протеините од свила формираат заштитен тенок слој околу влакното и му даваат извондреден сјај.