ICE CREAM HAIR LIFT AGE ONE 15 IN 1 – 150ml

900 ден

Age one 15 in 1 спреј за обнова на хемиски третирана и оштетена коса.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Синергија од колаген,соја, житни аминокиселини и коензим q10 ја обновува оштетената коса од интензивни хемиски тремани.
Колагенот ја враќа јачината и волуменот на косата, еластинот обезбедува природен изглед, сафир микро-кристалите имаат антиоксидантни својства, маслото од памук овозможува заштита од слободни радикали и ја остава косата свиленкаста и лесна за чешлање.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се попрскува на целата должина и не се плакне.