ICE CREAM HAIR LIFT SHAMPOO 1000 ML

980,00 ден

Регенерирачки шампон за зрела, порозна и третирана коса за жени.
Идеален за жени над 35 години.

Достапност: На залиха
Опис

Регенерирачки шампон за зрела, порозна и третирана коса. Идеален  за жени над 35 години. На косата и дава ревитализиран младешки изглед и и дава густина и сјај.
Го враќа природниот изглед на косата и таа сјае после првото нанесување.
Колагенот ја враќа јачината и волуменот на косата, еластинот обезбедува природен изглед на косата, сафир микро-кристалите имаат антиоксидантни својства, маслото од памук обезбедува заштита од слободни радикали и ја остава косата свиленкаста.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM HAIR LIFT SHAMPOO 1000 ML
980,00 ден