ICE CREAM KARYN DEEP SHINE SHAMPOO 300ml

590 ден

Шампон за обнова и хидратација на сува, оштетена и хемиски третирана коса без сулфати, силикони и парабени.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за обнова и хидратација на сува, оштетена и хемиски третирана коса без сулфати, силикони и парабени.
Иновативна формула која содржи посебен најсовремен сурфактант, ефикасно ја чисти косата и создава пријатна, мека и компактна пена со високо козметички резултат, кој е исклучително нежен за косата и скалпот.