870.00 ден

На залиха

Keratin One 15 in 1 спреј за боена, прекршена, сува и хемиски третирана и оштетена коса.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Благодарение на дејството на кератинот е идеален за боена, третирана и прекршена коса. Врши нежно реструктуирање и делува во синергија со церамидите и екстракт од бамбус.
Сончевиот филтер спречува создавање на слободни радикали, и го продолжува сјајот на козметичките бои.
Се распрскува рамномерно на измиена и просушена коса со пешкир по целата должина. Не се плакне.