BLONDESSE NO ORANGE MASK 1000ml

1,090 ден

Маска за спречување на портокалов сјај кај бланширана и седа коса.

Категорија: , , таг

Опис

Идеална маска за расчешлување на косата, кој ја потхранува а воедно и го неутрализира несаканиот портокалов одсјај.
Се користи и да се поврати сјајот на седата коса.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.