1,090.00 ден

На залиха

Шампон за спречување на портокалов сјај кај бланширана и седа коса.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Идеален шампон кој  ја чисти, ја потхранува косата и го неутрализира несаканиот портокалов одсјај.
Се користи и за враќање на сјајот на седата коса.