BLONDESSE NO YELLOW SHAMPOO 300ml

650 ден

Шампон кој спречува појава на жолти тонови кај бланширана и седа коса.

Категорија: , , таг

Опис

Шампон за спречување на појава на жолти тонови кај бланширана и седа коса.
Содржи протеини од свила и екстракти од пресувано грозје кое ги намалува несаканите жолти  нијанси на боите со златно-плав ефект или пак на осветлените прамени и бланширана коса. Идеален и за враќање на сјајот на седата коса.