ICE CREAM PRO-BLONDE CONDITIONER 300ml

590 ден

Идеален кондиционер за плава, бланширана и шатирана коса.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Идеален за плава, бланширана или шатирана коса.
Ја прави косата сјајна, го зголемува интензитетот на бојата и бланшот и го елеминира несаканиот жолт рефлекс. Специјална формула збогатена со колаген и виолетови микро-пигменти. Ја остава косата мека на допир и видливо здрава.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.