ICE CREAM PRO-BLONDE SHAMPOO 1000ml

1,090 ден

Идеален шампон за плава, бланширана или шатирана коса.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Идеален шампон за плава, бланширана или шатирана коса.
Ја прави косата сјајна, го зголемува интензитетот на бојата и бланшот и го елеминира несаканиот жолт рефлекс. Специјална формула збогатена со колаген и виолетови микро-пигменти. Ја остава косата мека на допир и видливо здрава.