590.00 ден

На залиха

Рефреш шампон за сите типови коса.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Идеален шампон за сите типови коса, збогатен со екстракт од мента.
Нежно ја чисти косата, а воедно го релаксира скалпот.