590.00 ден

На залиха

Шампон со кератин за оштетена и хемиски третирана коса.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Шампон со кератин за оштетена и хемиски третирана коса.
Ефикасно длабински ја чисти косата и со тоа делува реструктуирачки на влакното и го хидрира и негува.
Ги контролира кадриците и ја остава косата неверојатно брилијантна