SHE CARE REPAIR SHAMPOO 1000ml

1,190 ден

Шампон наменет за хемиски третирана коса од интензивни третмани и често фенирање.

Категорија: , таг

Опис

Шампон наменет за хемиски третирана коса од интензивни третмани и често фенирање.
Неговата посебна формула, ултра нежна и реконтруктуивна, заснована на матични клетни од грозје, кератин и масло од памук, нежно ја чисти оштетената и кршлива коса со интензивно, длабоко ревитализирачко дејство.
На косата и  дава моментална хидратација, мекот и сјај без да ја натежне.
Не содржи султати и парабени.