ICE CREAM STYLE-IN TOTAL FIX HAIR SPRAY 100ml

310,00 ден

Екстра јак лак за коса.

Достапност: На залиха
Опис

Екстра јак лак за коса.
Контролирано ја држи косата креирајќи лесен и еластичен изглед.
Ја штити косата и е отпорен на влага.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM STYLE-IN TOTAL FIX HAIR SPRAY 100ml
310,00 ден