Ново

590.00 ден

На залиха

Anti- Yellow Toner 100ml

Имате Прашање?

Опис

Иновативна No yellow боја со Ppd FREE формула против жолтила збогатенa со специјалeн екстра висок перформанс, тродимензионалност, антирефлексивност во пигмент, збогатен со екстракт од грозје и боровинка.
Ја остава косата витална и мека.