IMEL ACTIVE HAIR AMPOULES 1x10ml

150,00 ден

Ампула која ќе се погрижи вашата коса да остане здрава, мека и сјајна.

Достапност: На залиха
Опис

Повеќенаменска ампула со pH4.5 содржи колаген и билни екстракти кои ги спречуваат неповолните резултати од алкалните технички третмани. Може да се користи заедно со фарба за коса, при измивање или веднаш по технички третман, без да се измие. Ампулите ќе се погрижат вашата коса да остане мека, здрава и сјајна.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

IMEL ACTIVE HAIR AMPOULES 1x10ml
150,00 ден