IMEL ARGAN OIL HAIR SERUM 125ml

950 ден

Серум за сува, оштетена и третирана коса.Ја враќа косата во нејзината природна состојба, ја навлажнува и и дава сјај. Помага во раздвојување на косата. Од првото нанесување косата е посјајна, здрава и мека, без трага од маснотија
Се ставаат на раце 2-3 капки, се тријат рацете и се нанесува серумот на косата. Може да се нанесува и на сува и на влажна коса. Не се измива.

Категорија: , таг

Опис

Серум за сува, оштетена и третирана коса