IMEL PURE GOLD CONDITIONER 1000 ML

1,600 ден

Кондиционер за сува и оштетена коса.Imel Pure Gold балзамот нежно ја отплеткува сувата и оштетена коса. Силно ја хидрира и длабински ја навлажнува, косата која притоа е со мек и сјајен завршеток. Балзамот е исполнет со злато, свила, кератин и пантенол за да ја хидрира, зајакне и да изгледа свежа и здрава во текот на цел ден.  Без ефект на “тешка” коса.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за сува и оштетена коса.