IMEL PURE GOLD HAIR MASK 1000 ML

1,600 ден

Маска за сува и оштетена коса.Imel Pure Gold маската за коса многу брзо ја омекнува, измазнува и ревитализира оштетената и сува коса. Збогатена е со злато, свила и кератин за да ја зајакне и подмлади косата. Го спречува расцепувањето на крајот на влакното. Уште од првата употреба, косата е помазна, поздрава и посјајна. Без ефект на “тешка” коса.

Категорија: , таг

Опис

Маска за сува и оштетена коса.