IMEL PURE GOLD HAIR SERUM 300 ML

1,600 ден

Imel Pure Gold серумот ја трансформира косата во свилено совршеноство.
Кадифената формула со злато, свила и кератин навлегува длабоко во внатрешноста на влакното, ја хидрира, измазнува косата и го остранува frizz ефектот.
Дизајниран е со не-масна формула.

Категорија: , таг

Опис

Интензивен двофазен серум за нега и обнова на сува и оштетена коса.