IMEL PURE GOLD HAIR SERUM 300 ML

1.600,00 ден

Imel Pure Gold серумот ја трансформира косата во свилено совршеноство.
Кадифената формула со злато, свила и кератин навлегува длабоко во внатрешноста на влакното, ја хидрира, измазнува косата и го остранува frizz ефектот.
Дизајниран е со не-масна формула.

Достапност: На залиха
Опис

Интензивен двофазен серум за нега и обнова на сува и оштетена коса.

 

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

IMEL PURE GOLD HAIR SERUM 300 ML
1.600,00 ден