IMEL PURE GOLD SHAMPOO 1000мл

1,600 ден

Шампон за сите типови коса, особено за сува и оштетена коса.Imel Pure Gold шампонот е дизајниран за сите типови на коса, осебено за сува и оштетена коса. Нежно ја чисти, навлажнува и хидрира косата. Исполнет со злато, свила и кератин овој богат шампон помага косата да се обнови, заживее и подмлади без посебни потешкотии.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за сите типови коса, особено за сува и оштетена коса.