BLACK PEPPER IRON SHAMPOO 300ml

720 ден

Шампон со термална заштита.

Категорија: , таг

Опис

Шампон со термална заштита.
Зајакнувачкии хидрирачки шампон кој ја чисти, храни, заштитува и хидрира косата.
Ја остава косата мека, сјајна и полна со живот.
Идеален и за плава, руса, сува и оштетена коса.
97% природен. Не содржи сулфати, парабени и парафини.