BLONDESSE MIRACLE NECTAR MASK 1000ml

1,300 ден

Третман-Маска за хидратација и сјај на руса изветвена и кршлива коса.

Категорија: , ,

Опис

Третман-Маска збогатена со хранливи бустери за сите нијанси на руса коса.
Има антизагадувачки ефект, идеална за кршлива коса која е избледена.
И дава значително подобар сјај и ја смирува структурата на коса и ја усовршува бојата.
Ја остава косата повитална, измазнета и хидрирана.
Збогатена со алое вера и кокосово масло.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 5-10 минути и потоа се плакне.