INEBRYA BLONDESSE MIRACLE KIT 3 во 1

2,430 ден 2,070 ден
-15%

Фантастичен сет од шампон 300мл, маска 250мл и масло 50мл, за плава фарбана или и бланширана коса.

Категорија: , ,

Опис

Деликатен шампон 300ml со прочистувачко антизагадувачко дејство.
Збогатен со кокосово масло и алое вера, кои ја усовршуваат русата боја на коса.
Неговата формула е специјално дизајнирана да ја хидрира косата после осветлување и да ја усоврши бојата.

Третман-Маска 250ml збогатена со хранливи бустери за сите нијанси на руса коса.
Има антизагадувачки ефект, идеална за кршлива коса која е избледена.
И дава значително подобар сјај и ја смирува структурата на коса и ја усовршува бојата.
Ја остава косата повитална, измазнета и хидрирана.
Збогатена со алое вера и кокосово масло.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 5-10 минути и потоа се плакне.

Луксузно масло 50ml за моментален сјај на косата.
Ја остава косата инстант сјајна, мека, лесна и свиленкаста на допир.
Употреба: Се нанесуваат неколку капки на сува или влажна коса. Не се плакне.