1,200.00 ден

На залиха

Деликатен шампон со прочистувачко дејство, кој има за задача да ја хидрира косата после осветлување и да ја усоврши бојата.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Деликатен шампон со прочистувачко дејство и антипулутуион.
Збогатен со кокосово масло и алое вера, кои ја усовршуваат русата боја на коса.
Неговата формула е специјално дизајнирана да ја хидрира косата после осветлување и да ја усоврши бојата.