INVIGO BLONDE COOL CONDITIONER 200ml

990 ден

Кондиционер за плаво обоена коса кој ја освежува и ја продолува трајноста на бојата.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционерот Wеlla Invigo Blonde Recharge е специјално дизајниран за подобрување на плавата боја, со што вашата коса изгледа поживописна од било кога!
Kондиционерите за коса на Wella се сметаат за едни од најголемите хитови на пазарот поради својот ексклузивен спектар на делување, како и одличните резултати и препораки од голем број корисници. Кондиционерот за дневна нега е совршен третман со длабоко кондиционирање за подобрување на јачината и тонот на русата коса. Многу професионални стилисти за коса им го препорачуваат овој кондиционер за коса на нивните клиенти кои се соочуваат со проблемот на безживотност на плавата боја на косата.

Дури после само една употреба можете да ја почувствувате мазноста на вашата коса, а продолжената употреба на овој кондиционер за нега на бои, дава исклучителни резултати со подобрена јачина, сјај и управливост на косата.

Формулата за длабоко кондиционирање на овој производ е комбинација од екстракти од Mugues, рози и сензуалната база на Sandalwood и Vanillа! А убавиот мирис на Ирис на овој кондиционер го прави уште попријатен и атрактивен.