1,260.00 ден

На залиха

Светло тиркизна директна боја за коса.

Имате Прашање?

Опис

Светло тиркизна директна боја за коса.
Нова и подобрена формула, уникатна и ексклузивна директна боја за коса, формулирана со пигменти во боја и гел формула. Бојата останува силна и после 10-20 миења.
Се нанесува на чиста и сува коса, рамномерно по целата должина.
Се остава да делува 30 минути и потоа се плакне.