KERATIN STRUCTURE FLUID 100ml

650 ден

Реконструктуивен флуид за коса со кератин.

Категорија: , таг

Опис

Реконструктуивен флуид за коса со кератин кој длабински ја обновува косата од коренот до врвовите и помага во враќањето на природниот изглед на влакното и ја враќа виталноста и сјајот на вашата коса.
Се нанесуваат неколку капки по должината на косата, се остава да делува неколку минути и потоа се стилизира по желба. Не се плакне.