Keratin Therapy Lisse Design Maintenance Conditioner 250ml

800 ден

Кондиционер кој ја потхранува и обновува оштетената коса.

Опис

Кондиционер без парабени, сулфати и соли.
Ја потхранува косата и помага за одржување на Lisse Design третманот.
Формула богата со кератин и бабасу масло за мека и сјајна коса која лесно се расчешлува.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути, потоа се расчешлува и се плакне.