Keratin Therapy Lisse Design Shampoo 250ml

750 ден

Шампон за нежна обнова на оштетена коса.

Опис

Шампон без парабени, сулфати и соли.
Нежно ја чисти косата и помага за одржување на Lisse Design третманот.
Формула богата со кератин и бабасу масло за мека и сјајна коса која лесно се расчешлува.