Keratin Therapy LisseDesign The Oil 50ml

950 ден

Маслен еликсир за свилен ефект.

Опис

Маслен еликсир за свилен ефект.
Формулата содржи драгоцено амазонско бабасу масло кое ја прави косата свилена и мека со исклучителен сјај. Идеален во спречување на расцветаните врвови и сушењето на косата.

Нанесете неколку капки на мокра коса за заштита на косата и истакнување на нејзиниот сјај, или на сува коса за пријатна мекост и сјај.