KEUNE 1922 By J.M TOUGH TEXTURE 250 МL

1.100,00 ден

Спреј за волумен на косата со средно држење и мат финиш за текстуриран изглед, без да ја оптеретувате косата.

Достапност: На залиха
Опис

Спреј за волумен на косата со средно држење и мат финиш за текстуриран изглед, без да ја оптеретувате косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KEUNE 1922 By J.M TOUGH TEXTURE 250 МL
1.100,00 ден