KEUNE CARE SILVER SAVIOR SET SHAMPOO 300 ML + CONDITIONER 250 ML

1,980 ден 1,680 ден
-15%

Професионален сет од сет од шампон 300мл и кондиционер 250мл за плава или бланширана коса на која и е потребно неутрализирање на жолтите тонови.

Категорија: ,

Опис

Професионален сет од сет од шампон 300мл и кондиционер 250мл за плава или бланширана коса на која и е потребно неутрализирање на жолтите тонови.Содржи моќните виолетови пигменти кој тонираат,провитаминот Б5 омекнува, пченичните протеини ја зајакнуваат косата, додава сјај и максимално ја заштитува косата благодарение на Bond Fuser технологијата!