KEUNE TINTA COLOR No.10.31

580,00 ден

Професионална фарба за коса KEUNE TINTA COLOR

Достапност: На залиха
Опис

Професионална, трајна боја за коса:
✔️ гарантира покривање на седи влакна,
✔️ широк спектар на тонови,
✔️ 126 интензивни, брилијантни и долготрајни нијанси,                                                                                                          ✔️Трајна боја за коса со 49% хранливи состојки.

Содржи тројна заштита на бои:
– LP 300 стабилизатор кој ја продолжува издржливоста на бојата,
– Свилен протеин-ја зајакнува косата и и дава сјај,
– Solamer – за UV заштита.

✔️ДОБИВАТЕ: KEUNE Professional TINTA COLOR фарба за коса во пакување од 60ml
Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KEUNE TINTA COLOR No.10.31
580,00 ден