Kolor Vibes Pure Green 150ml

950,00 ден

Светло Зелена – Гел директна боја за коса.

Достапност: На залиха
Опис

Козметичка гел боја со висок перформанс, без оксиданс и амонијак со киселинска Ph вредност погодна за природна, боена или бланширана коса.
Без сулфати, парабени и парафини.

Се нанесува рамномерно на мокра исфротирана коса по должината и краевите со ракавици и се остава 5-20 минути ( зависно од интензитетот кој го посакувате).
Се плакне.
Ако сакате понежна пастелна боја можете да бојата да ја мешате со модулаторот.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

Kolor Vibes Pure Green 150ml
950,00 ден