LISS DEFINER STYLING PRO 250ML

750 ден

Smoothing fluid за исправање на коса.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Smoothing fluid за исправање на коса

Ја дисциплинира косата правејќи ја мека и сјајна, ја елиминира наелектризираноста и заштитува од топлина и влажност, се нанесува на засушена коса по должина и краевите резултирајќи ефект на права и сјајна коса.