L’OREAL ABSOLUT REPAIR CONDITIONER 200ml

1,200 ден

Кондиционер за обновување на многу оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за обновување на многу оштетена коса
Хранлива формула збогатена со златни зрна од киноа и пченични протеини.
Ја прави косата видно поотпорна, помека, посјајна и обновена.
Се нанесува на имиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути и темелно се плакне.