1,050.00 ден

На залиха

Крема за обновување и термална заштита на многу оштетена коса.

Категории: ,

Опис

Крема за обновување на многу оштетена коса.
Хранлива формула збогатена со златни зрна од киноа и пченични протеини.
Овој професионален заштитник за време на сушењето и стилизирањето го храни оштетеното влакно на косата и штити од топлина до 230°C за да спречи понатамошно оштетување и истовремено и обезбедува неверојатен сјај и мекост на вашата коса.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, не се плакне.