L’OREAL ABSOLUT REPAIR GOLDEN MASK 250ml

1,900 ден

Златна маска за обновување на многу оштетена коса со тенко влакно

Категорија: , таг

Опис

Златна маска за обновување на многу оштетена коса со тенко влакно.

Хранлива формула збогатена со златно зрна од киноа и пченични протеини.
Ја прави косата видно поотпорна, лесна за чешлање, помека, посјајна и  обновена.
Продира во длабочина и го храни влакното на косата, давајќи мекост и сјај.

Начин на употреба:Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути и темелно се плакне.