SERIE EXPERT ABSOLUT REPAIR MASK 250 ML

1,900 ден

Маска за обнова на многу оштетена и третирана коса со нормално до дебело влакно.Маска која помага во обновувањето на липидите на влакното, кои се губат преку употреба на хемикалии, хемиски третмани, механички стајлинзи и надворешни штетни влијанија.Ја остава косата мека, сјајна и здрава.

Начин на употреба:Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир и се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

Опис

Маска за обнова на многу оштетена и третирана коса со нормално до дебело влакно.